Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na laptopa Winyl

TenStickers. Naklejka na laptopa Winyl. Spraw aby Twój laptop różnił się od innych! Naklejka przedstawiająca płytę winylową doskonale wpasuje się w logo firmy Apple.
TenStickers. Naklejka na laptopa Winyl. Spraw aby Twój laptop różnił się od innych! Naklejka przedstawiająca płytę winylową doskonale wpasuje się w logo firmy Apple.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Fantastyczna naklejka na MacBook'a czy iPada dla wszystkich fanów muzyki! Naklejka przedstawia płytę winylową z dawnych lat i sprawia wrażenie, że znajduje się w adapterze. Jeżeli kochasz muzykę lub kolekcjonujesz winylowe płyty, aby nie przeszły do historii, to taka naklejka będzie fantastycznie podkreślać Ciebie i Twój styl. ten wzór będzie najlepiej wyglądał na laptopie marki Apple, gdzie w środku płyty można umieścić podświetlone jabłko. Nie jest to obowiązkowe. Na laptopach innych marek, nasza naklejka będzie wyglądać równie dobrze, o ile powierzchnia laptopa jest gładka. 

Nasze naklejki na laptopa są bardzo proste w aplikacji podczas której nie zostawiają żadnych śladów kleju czy bąbelków powietrza. Dodatkowo dajemy Państwu wybór różnych rozmiarów i kolorów, dzięki czemu każdy może dostosować naklejkę do siebie.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!