Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka touchpad geometryczne Złote trójkąty

TenStickers. Naklejka touchpad geometryczne Złote trójkąty. Oryginalne naklejki na touchpad w laptopie w kolorze złotym i z efektem trójwymiarowych trójkątów w 3D. Złote naklejki na laptopa 3D.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejka złote geometryczne trójkąty, trójwymiarowy efekt na panel dotykowy w laptopie. Jeśli lubisz eleganckie ozdoby na laptopa, sprawdź nasze naklejki na touchpad trójwymiarowe trójkąty. Naklejka przedstawia efekt 3D w kolorze złotym na którym widoczne są trójwymiarowe i złote trójkąty. Naklejki na trackpad z efektem błyszczącego złota sprawdzą się świetnie na każdym rodzaju laptopa, który posiada panel dotykowy. Wypróbuj nasze winylowe naklejki na touchpad 3D I zaskocz swoich znajomych eleganckimi ozdobami na Twoim laptopie. Nasze złote naklejki na laptopa są wykonane z winylu Co oznacza że są łatwe w aplikacji i nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu z powierzchni panelu dotykowego. Złote naklejki 3D na trackpad są dostępne w wielu różnych rozmiarach.


Informacja o Naklejka touchpad geometryczne Złote trójkąty

Numer referencyjny: A15801

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!