Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka figury geometryczne Zyg-zak na touchpad

TenStickers. Naklejka figury geometryczne Zyg-zak na touchpad. Geometryczna naklejka na touchpad w różnych ciepłych kolorach sprawdzi się idealnie na Twoim laptopie lub jako prezent dla bliskiej ci osoby.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejka kolorowy zygzak na touchpad w laptopie. Oryginalne dekoracje na laptopa to sprawdzony pomysł na sprawienie że Twoje urządzenie stanie się wyjątkowe i niepowtarzalne. Kolorowe naklejki geometryczne na laptopa Sprawdzą się świetnie jako naklejki na panel dotykowy w twoim laptopie. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich znajomych oryginalnością ozdób na twoim urządzeniu, sprawdź katalog naklejek w naszym sklepie internetowym. Kolorowe i geometryczne naklejki na touchpad są wykonane z winylu i mogą zostać bezproblemowo naklejone na panel dotykowy, ponieważ nie zostawiają również śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu. Oryginalne naklejki na trackpad są dostępne w różnych rozmiarach.


Informacja o Naklejka figury geometryczne Zyg-zak na touchpad

Numer referencyjny: A15802

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!