Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na lodówkę game boy

TenStickers. Naklejka na lodówkę game boy. Wyjątkowa naklejka na lodówkę imitująca konsolę Nintendo - Game boy. Oryginalny pomysł na zmianę wyglądu kuchni.
TenStickers. Naklejka na lodówkę game boy. Wyjątkowa naklejka na lodówkę imitująca konsolę Nintendo - Game boy. Oryginalny pomysł na zmianę wyglądu kuchni.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Wspaniała naklejka na lodówkę dla wszystkich miłośników klasyczny konsoli do gier czyli starego, ale jarego Game Boy'a! Przyklej ekran oraz naklejki obrazujące przyciski w dowolnym ułożeniu, taki który najbardziej pasuje do Ciebie! Jeżeli nie masz pomysłu na odmianę Twojej kuchni, to taka naklejka z pewnością stworzy oryginalny wystrój i pozwoli Ci przenieść w czasy dzieciństwa kiedy posiadanie Gam Boy's było szczytem marzeń każdego dziecka. 

Nasze naklejki na lodówkę są wykonane z wysokiej jakości materiału winylowego co sprawia, że zachowują bardzo długą trwałość materiału oraz żywe kolory. Co więcej, gwarantujemy Państwu bardzo łatwą aplikację naszych naklejek na każdą, gładką powierzchnię. Podczas naklejanie nie powstają żadne pęcherzyki powietrza pod powierzchnię naklejki. 

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!