Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na lodówkę jeans

TenStickers. Naklejka na lodówkę jeans. Dekoracyjna naklejka na lodówkę w dżinsowy wzór. Oryginalna ozdoba do dekoracji kuchni.
TenStickers. Naklejka na lodówkę jeans. Dekoracyjna naklejka na lodówkę w dżinsowy wzór. Oryginalna ozdoba do dekoracji kuchni.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 20 cm x 20 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Zabawna i oryginalna naklejka na lodówkę przedstawiająca granatowy denim! Jeżeli chcesz zaskoczyć wszystkich wystrojem swojej kuchni, to zdecydowanie postaw na taką naklejkę. Z łatwością ozdobisz swoją lodówkę z taką naklejkę. Jeżeli dżins to jeden z Twoich ulubionych materiałów, to odmień wnętrze swojej kuchni w kilka chwil. 

Nasze naklejki na lodówkę są wykonane z wysokiej jakości winylu co sprawia, że zachowują długą trwałość materiału oraz trwałość koloru. Nasze naklejki można umieścić na każdej, gładkiej powierzchni, a podczas aplikacji nie powstają żadne bąbelki powietrza pod powierzchnią naklejki. 

Informacja o Naklejka na lodówkę jeans

Numer referencyjny: A8474

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!