Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na lodówkę krata

TenStickers. Naklejka na lodówkę krata. Dekoracyjna naklejka na lodówkę przedstawiająca wzór w kratę, która odmieni Twoją lodówkę w kilka chwil.
TenStickers. Naklejka na lodówkę krata. Dekoracyjna naklejka na lodówkę przedstawiająca wzór w kratę, która odmieni Twoją lodówkę w kilka chwil.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 20 cm x 20 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Bądź wyjątkowy i oryginalny i ozdób swoją lodówkę naszą naklejką ze wzorem w kratkę. Nasze naklejki na lodówki możesz z łatwością dostosować do swojej lodówki, wystarczy, że zamówisz rozmiar idealnie pasujący do Twojej. Odmień wystrój swojej kuchni dzięki naszej wyjątkowej naklejce w kratkę. 

Nasze naklejki na lodówkę są wykonane z wysokiej jakości winylu co sprawia, że mają bardzo długą trwałość materiału oraz koloru. Wszystkie produkty są dostępne w różnych rozmiarach. Dodatkowo, gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię. Podczas naklejania nie powstają żadne pęcherzyki powietrza pod powierzchnią naklejki ani ślady kleju na ścianie. 

Informacja o Naklejka na lodówkę krata

Numer referencyjny: A8475

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!