Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na lodówkę latarnia na niebie

TenStickers. Naklejka na lodówkę latarnia na niebie. Ta naklejka na lodówkę z niebieskim niebem ze staroświecką latarnią na pierwszym planie jest idealną ozdobą Twojej kuchni.
TenStickers. Naklejka na lodówkę latarnia na niebie. Ta naklejka na lodówkę z niebieskim niebem ze staroświecką latarnią na pierwszym planie jest idealną ozdobą Twojej kuchni.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 20 cm x 20 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Spraw, by Twoja lodówka była wyjątkowa dzięki tej naklejce z niebem! Oryginalna naklejka na ścianę nadaje się oczywiście również do każdego innego pomieszczenia, ale przynosi wyjątkowy wdzię Twojej lodówce. Naklejka ścienna do kuchni to idealny sposób na wprowadzenie odrobiny życia w prosty sposób do kuchni i wystroju. Jest dostępna w różnych rozmiarach i jest wykonana z wysokiej jakości bezwonnego winylu. Nasze naklejki można łatwo przymocować i usunąć bez pozostawiania śladów. Ze względu na użyty winyl i proces drukowania nasze naklejki są nie tylko trwałe, ale także dostępne w wielu różnych kolorach i kombinacjach.

Informacja o Naklejka na lodówkę latarnia na niebie

Numer referencyjny: A13511

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!