Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na lodówkę niebieskie paski

TenStickers. Naklejka na lodówkę niebieskie paski. Dekoracyjna naklejka na lodówkę przedstawiająca paskowy wzór w różnych odcieniach niebieskiego, idealna dekoracja do kuchni.
TenStickers. Naklejka na lodówkę niebieskie paski. Dekoracyjna naklejka na lodówkę przedstawiająca paskowy wzór w różnych odcieniach niebieskiego, idealna dekoracja do kuchni.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Dekoracyjna naklejka na lodówkę, która w kilka chwil odmieni wnętrze Twojej kuchni! Naklejka przedstawia paskowy wzór w różnych odcieniach niebieskiego. Jeżeli szukasz pomysłu na zmiany w swojej kuchni, to naklejki na lodówkę są świetnym pomysłem ponieważ są łatwe w aplikacji, ale również są bardzo łatwe w ściągnięciu jeżeli stwierdzisz, że potrzebujesz kolejnych zmian. Jeżeli chcesz zmienić wystrój swojego mieszkania zacznij od kuchni! 

Nasze naklejki są wykonane z wysokiej jakości materiału i utrzymują żywe kolory przez długi czas. Podczas aplikacji nie powstają żadne bąbelki powietrza. Jeżeli nie ma rozmiaru pasującego na Twoją lodówkę, napisze do nas na info@tenstickers.pl, a my pomożemy Ci rozwiązać ten problem. 

Informacja o Naklejka na lodówkę niebieskie paski

Numer referencyjny: A8545

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!