Black Discounts - Listopad
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka na lodówkę stal

TenStickers. Naklejka na lodówkę stal. Dekoracyjna naklejka na lodówkę w formie fototapety teksturalnej przypominającej powierzchnię ze stali nierdzewnej.

Wyjątkowa naklejka, która odmieni Twoją lodówkę  i sprawi, że stanie się niepowtarzalna. Kupiłeś białą lodówkę, która nie pasuje do pozostałych sprzętów w Twoim domu? Z naszą rozwiążesz ten problem w kilka chwil. Fototapeta na lodówkę przypominająca powierzchnię ze stali nierdzewnej to szybki i prosty sposób na odmianę wyglądu urządzenia. Udekorowanie lodówki jest prostym i szybkim pomysłem na zmianę charakteru całej kuchni.

Nasze naklejki dekoracyjne są dostępne w różnych rozmiarach. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na zamówienie indywidualne, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

*Przy zamówieniu, podaj w komentarzu wymiary swojej lodówki, abyśmy mogli dopasować rozmiar naklejki do Twoich indywidualnych potrzeb.

TenStickers. Naklejka na lodówkę stal. Dekoracyjna naklejka na lodówkę w formie fototapety teksturalnej przypominającej powierzchnię ze stali nierdzewnej.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 20 cm x 20 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Informacja o Naklejka na lodówkę stal

Numer referencyjny: A5907

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!