Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Okleina meblowa Ilustracja fale

TenStickers. Okleina meblowa Ilustracja fale. Nie wiesz jak ozdobić pokój nastolatka lub salon? Znudziły Ci się meble? Zastosuj naklejki na meble przedstawiające rysunek fal.
TenStickers. Okleina meblowa Ilustracja fale. Nie wiesz jak ozdobić pokój nastolatka lub salon? Znudziły Ci się meble? Zastosuj naklejki na meble przedstawiające rysunek fal.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejki meblowe to idealny pomysł na odświeżenie wnętrza. Potrzebujesz dać nowe życie Twoim meblom? Chcesz odświeżyć wygląd pokoju młodzieżowego? Nasze oryginalne naklejki na meble to idealny pomysł na szybkie i proste dekoracje mebli! Naklejki na meble młodzieżowe i każde inne pomogą Ci łatwo ozdobić dom i jednocześnie mogą pomóc Ci przykryć niedoskonałości widoczne na meblach. A gdy naklejka Ci się znudzi, możesz ją szybko odkleić bez pozostających śladów kleju. Ta wyjątkowa okleina na meble to tekstura przedstawiająca niebieskie fale w formie ilustracji. Nasze naklejki dekoracyjne na meble mogą również być stosowane jako naklejki na szafę. Naklejki maskujące na meble są dostępne w różnych rozmiarach.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!