Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Okleina meblowa Kolorowy labirynt

TenStickers. Okleina meblowa Kolorowy labirynt. Nie wiesz jak ozdobić salon? Znudziły Ci się stare meble? Wykorzystaj naklejki na meble przedstawiające kolorowy labirynt. Ceny już od 8,75 zł!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejki meblowe to wspaniały pomysł na odświeżenie wnętrza salonu. Potrzebujesz dać nowe życie Twoim meblom? Nasze oryginalne naklejki na meble labirynt to idealny pomysł na szybkie i ekonomiczne dekoracje mebli! Naklejki na meble w salonie pomogą Ci łatwo ozdobić dom i jednocześnie mogą pomóc Ci przykryć niedoskonałości powstałe na meblach. A gdy naklejka przestanie być dla Ciebie atrakcyjna, możesz ją szybko odkleić bez pozostających śladów kleju. Ta wyjątkowa okleina na meble prezentuje kolorowe ścieżki labiryntu, które świetnie wpiszą się w modernistyczne wnętrze. Nasze naklejki dekoracyjne na meble mogą również być stosowane jako naklejki na szafę. Naklejki maskujące na meble są dostępne w dowolnym rozmiarze.

Informacja o Okleina meblowa Kolorowy labirynt

Numer referencyjny: A14769

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!