Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na meble w stylu vintage

TenStickers. Naklejka na meble w stylu vintage. Oryginalne naklejki meblowe drewno, które pokochasz do dekoracji swoich mebli w domu. Produkt jest łatwy w użyciu.
TenStickers. Naklejka na meble w stylu vintage. Oryginalne naklejki meblowe drewno, które pokochasz do dekoracji swoich mebli w domu. Produkt jest łatwy w użyciu.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Podkreśl klasę powierzchni mebli w domu dzięki tej naklejce meblowej o strukturze drewna, która jest stworzona z wyglądem i charakterem drewna. Produkt ten naprawdę sprawi, że Twoje meble będą wyglądały inaczej i pokochasz je bardziej. To naklejki na meble w stylu vintage mogą być używane do wszystkich powierzchni mebli w salonie lub sypialni. Produkt ten jest wykonany z najlepszej jakości materiału, który jest bardzo przyczepny, nie tworzy pęcherzyków powietrza ani zmarszczek. Można go również przycinać i układać w dowolny sposób, który najlepiej Ci odpowiada lub zamówić dowolny rozmiar. Możesz go kupić bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Informacja o Naklejka na meble w stylu vintage

Numer referencyjny: A18081

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!