Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na okna ptaki i gałęzie

TenStickers. Naklejka na okna ptaki i gałęzie. Łatwa do zastosowania naklejka na okno z drzewem, z gałęziami i ptakami w pięknym kolorze, aby ozdobić Twoje mieszkanie.
TenStickers. Naklejka na okna ptaki i gałęzie. Łatwa do zastosowania naklejka na okno z drzewem, z gałęziami i ptakami w pięknym kolorze, aby ozdobić Twoje mieszkanie.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Chcemy, aby cała nasza powierzchnia w domu wyglądała ładnie, ponieważ w tym miejscu odpoczywamy komfortowo, gdy nie pracujemy, stworzyliśmy tę naklejkę z drzewami i ptakami w pięknym kolorze, abyś z przyjemnością patrzysz na powierzchnię swojego okna. Ta naklejka na okno przedstawia ptaki siedziące na gałęziach drzew, dzięki którym z dumą będziesz podziwiać swoje mieszkanie. Możesz go zastosować w oknie salonu lub sypialni. Wszystkie nasze produkty są bardzo wysokiej jakości, bez pęcherzyków powietrza i zmarszczek po zastosowaniu, po prostu wybierz rozmiar, który preferujesz i zamów teraz.

Informacja o Naklejka na okna ptaki i gałęzie

Numer referencyjny: A18216

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!