Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na okno alfabet

TenStickers. Naklejka na okno alfabet. Naklejka na okno z alfabetem do dekoracji przestrzeni okna pokoju każdego dziecka lub niemowlęcia. Dostępne ponad 40 kolorów.
TenStickers. Naklejka na okno alfabet. Naklejka na okno z alfabetem do dekoracji przestrzeni okna pokoju każdego dziecka lub niemowlęcia. Dostępne ponad 40 kolorów.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejka na okno z alfabetem do dekoracji przestrzeni okna pokoju każdego dziecka lub niemowlęcia. Produkt pozwala dzieciom na przyjemną naukę alfabetu, ponieważ za każdym razem, gdy na niego spojrzą, będą uczyły się liter. Naklejka winylowa na okno może być w dowolnym kolorze, który pasuje do Twoich preferencji. Możesz wybrać kolor, który najbardziej odpowiada Twojemu dziecku. Aplikacja jest bardzo łatwa i możesz pryklejać litery w dowolny sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Wszystkie nasze projekty są wykonane z najlepszej jakości matowego materiału.

Informacja o Naklejka na okno alfabet

Numer referencyjny: A17187

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!