Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na okno Maszrabijja

Zniżka 8%
TenStickers. Naklejka na okno Maszrabijja. Naklejka na okno Maszrabijja przedstawiająca motyw kwiatowy w abstrakcyjnych, geometrycznych formach. Upiększ swój dom!
TenStickers. Naklejka na okno Maszrabijja. Naklejka na okno Maszrabijja przedstawiająca motyw kwiatowy w abstrakcyjnych, geometrycznych formach. Upiększ swój dom!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejka na okno Maszrabijja przedstawiająca motyw kwiatowy w abstrakcyjnych, geometrycznych formach, które z pewnością pokochasz. Projekt jest elementem bardzo estetycznym, która jest bardzo charakterystyczna dla architektury islamu. Najlepiej nadaje się do okna salonu, kuchni i sypialni i doda niesamowitego akcentu każdej przestrzeni, na której zdecydujesz się ją zastosować. Aplikacja jest prosta i łatwa bez żadnych problemów, wystarczy postępować zgodnie z instrukcją dostarczoną z naklejką okienną. Wybierz dowolny rozmiar, a my go dostarczymy w przeciągu kilku chwil.

Informacja o Naklejka na okno Maszrabijja

Numer referencyjny: A17199

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!