Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na kafelki Kolorowe sześciany

TenStickers. Naklejka na kafelki Kolorowe sześciany. Planujesz remont w domu? Myślisz o zmianie kafelków? Wykorzystaj naklejki na kafelki i zrób to w ekonomiczny sposób! Zamów taniej teraz!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Planujesz remont ? Myślisz o zmianie kafelków lub dekoracji ściennych? Wstrzymaj się z tą decyzją, bo teraz nie musisz robić dużego remontu, aby oryginalnie i szybko odmienić wnętrze twojego domu! Naklejki na kafelki to niezwykły i prosty sposób na dekorację kuchni lub łazienki. Te naklejki na ścianę przedstawiają kolorowe, sześcienne wzory geometryczne i świetnie wpasują się w każde nowoczesne wnętrze. Sprawdzą się również świetnie jako naklejki na płytki do łazienki. Nasze naklejki ścienne są wykonane z wytrzymałego winylu, dlatego nie musisz się martwić o ich zabrudzenie ani zniszczenie, ponieważ są łatwe w czyszczeniu i wodoodporne. Nadają się na płaskie powierzchnie, są łatwe w aplikacji, można je łatwo usunąć i są dostępne w różnych rozmiarach.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!