Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka na samochód z imieniem dziecka

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka na samochód z imieniem dziecka. Naklejka na samochód Uwaga dziecko na pokładzie. Spersonalizowana naklejka z imieniem dziecka.

Dekoracyjna naklejka na samochód którą możesz dostosować do siebie i swojego dziecka! Jeżeli chcesz aby wszyscy wiedzieli, że jeździsz z maleństwem na pokładzie, to przyklej taką naklejkę ostrzegawczą wraz z imieniem swojego dziecka! Wystarczy, że podczas składania zamówienia w polu 'Uwagi dotyczące zamówienia" wpiszesz imię, które ma zostać umieszczone w naklejce. 

Nasze naklejki na samochód są wykonane z wysokiej jakości winylu. Wszystkie produkty są dostępne w różnych rozmiarach i w wielu wersjach kolorystycznych. Dodatkowo, gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię. Podczas naklejania nie powstają żadne pęcherzyki powietrza pod powierzchnią naklejki ani ślady kleju na ścianie. 

TenStickers. Naklejka na samochód z imieniem dziecka. Naklejka na samochód Uwaga dziecko na pokładzie. Spersonalizowana naklejka z imieniem dziecka.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Spersonalizuj

Informacja o Naklejka na samochód z imieniem dziecka

Numer referencyjny: A8514

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!