Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka Kolorowe tulipany na drzwi

TenStickers. Naklejka Kolorowe tulipany na drzwi. Kwiatowa naklejka na drzwi z tulipanami. Chciałbyś ozdobić drzwi w niezwykle oryginalny sposób? Sprawdź nasze naklejki na drzwi tulipany.

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejka tulipany na drzwi. Myślisz o niezwykłej dekoracji do Twojego domu? Chciałbyś ozdobić drzwi w ciekawy sposób? Sprawdź nasze kwiatowe naklejki na drzwi! Nasze naklejki kwiaty mogą posłużyć jako oryginalne naklejki na drzwi. Ozdób swoje drzwi w oryginalny sposób. Ta naklejka przedstawia różowe i czerwone tulipany u dołu i u góry drzwi, a wszystko to na świeżym delikatnie turkusowym tle. Naklejka kwiaty na drzwi do salonu to też ciekawy pomysł na dekoracje ścienne do salonu. Naklejki na drzwi wewnętrzne tulipany są produkowane z najwyższej jakości winylu. Nasza kwiatowa okleina na drzwi z winylu jest bardzo łatwa w aplikacji i nie ma problemu z pęcherzykami powietrza. Naklejki nie pozostawiają śladów kleju po odklejeniu. Są też dostępne w różnych rozmiarach.

Informacja o Naklejka Kolorowe tulipany na drzwi

Numer referencyjny: A15632

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!