Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę różne oznaczenia Zakaz parkowania

TenStickers. Naklejka na ścianę różne oznaczenia Zakaz parkowania. Ostrzegawcza naklejka mówiąca o odholowaniu pojazdu w przypadku zaparkowania w niedozwolonym miejscu. Sprawdź nasze naklejki ikony i oznaczenia.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki informacyjne na drzwi garażu to doskonały sposób na łatwe i szybkie zasygnalizowanie osobom w otoczeniu o panujących na danym obszarze zasadach. Sprawdź nasze niezwykle użyteczne naklejki napisy z tekstem informacyjnym "Zakaz parkowania - grozi odholowaniem". Naklejka przedstawia wymieniony tekst oraz ilustrację z samochodem, który odholowuje inny samochód, który zaparkował w niewłaściwym miejscu. Nasze naklejki znaki zakazu to świetny pomysł, aby umieścić jej na bramie przed wyjazdem i poinformować innych kierowców o zakazie parkowania. Naklejka ostrzegawcza jest wykonana z wytrzymałego winylu i nadaje się na każdą płaską powierzchnię. Nasze nalepki informacyjne są dostępne w różnych rozmiarach.

Informacja o Naklejka na ścianę różne oznaczenia Zakaz parkowania

Numer referencyjny: A15156

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!