Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę do domu Zasady w kuchni

TenStickers. Naklejka na ścianę do domu Zasady w kuchni. Oryginalne naklejki do kuchni z ciekawymi wzorami i napisami do naklejenia na wszelkie płaskie powierzchnie w twoim domu.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Chcesz udekorować swoją kuchnię w ciekawy sposób? Sprawdź nasze oryginalne dekoracje do kuchni na każdą płaską powierzchnię. Ta naklejka do kuchni przedstawia zasady w twojej kuchni. Zasady brzmią “W naszej kuchni jeśli ubrudziłeś - umyj jeśli rozlałeś wytrzyj, a jeśli upichciłeś - podziel się. Nasze naklejki na ścianę do kuchni nadają się na każdą płaską powierzchnię i mogą być zastosowane zarówno na ścianie na meblach. Ta naklejka jest w jednolitym kolorze i ty sam możesz wybrać kolor naklejki. Naklejka do kuchni przedstawia również rozmaite narzędzia do kuchni takie jak widelec nóż,a także serduszka. Sprawdź nasze oryginalne naklejki kuchenne i zaskocz swoich gości. Naklejki ścienne do kuchni są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach

Informacja o Naklejka na ścianę do domu Zasady w kuchni

Numer referencyjny: A16011

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!