Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka Login na drzwi

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka Login na drzwi. Planujesz ciekawe dekoracje a drzwi lub szafki? Sprawdź nasze oryginalne spersonalizowane naklejki z imieniem na drzwi przedstawiające login i hasło.
 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Spersonalizuj
Naklejka jako tabliczka na drzwi na loginem i hasłem. Myślisz o niezwykłej dekoracji do pokoju dziecka lub nastolatka? Chciałbyś ozdobić drzwi w ciekawy sposób? Sprawdź nasze naklejki dla młodzieży! Nasze naklejki na ścianę dla nastolatków mogą posłużyć też jako oryginalne naklejki ścienne dziecięce. Ozdób drzwi w nieszablonowy i spersonalizowany sposób. Podaj nam imię a umieścimy je na naklejce. Okleina na drzwi dla dzieci to też ciekawy pomysł na ozdoby ścienne do innych pomieszczeń i nie tylko na drzwi. Naklejki na drzwi wewnętrzne są produkowane z najwyższej jakości winylu, co gwarantuje ich długowieczność. Nasze naklejki do pokoju dziecka są bardzo łatwe w aplikacji i nie ma problemu z pęcherzykami powietrza. Nie pozostawiają śladów kleju po odklejeniu. Są też dostępne w różnych rozmiarach.

Informacja o Naklejka Login na drzwi

Numer referencyjny: A15642

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!