Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę Dudek

TenStickers. Naklejka na ścianę Dudek. Dekoracyjna naklejka na ścianę przedstawiająca grafikę dudka siedzącego na gałązce, który jest złożony z wzorów geometrycznych.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Dekoracyjna naklejka na ścianę przedstawiająca dudka siedzącego na gałęzi. Jednak nie jest to zdjęcie ptaka, a jego bardzo dokładna grafika stworzona z wielu różnych figur geometrycznych. Grafika dudka, którego cechą charakterystyczną jest dwurzędowy czub rozkładany w wielu sytuacjach takie jak okres godowy czy sytuacje zagrożenia. Taka naklejka będzie piękną ozdobą domu wielbiciela ptaków. 

Naklejki na ścianę od Tenstickers są wykonane z wysokiej jakości winylu co sprawia, że mają długą trwałość materiału oraz koloru. Co więcej, gwarantujemy Państwu bardzo łatwą aplikację naklejek na wszystkich, gładkich powierzchniach. Podczas przyklejania nie powstają żadne bąbelki powietrza, a na ścianie nie ma żadnych śladów kleju. 

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!