Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę dziewczynka z chmurami

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka na ścianę dziewczynka z chmurami. Dekoracyjna naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca małą dziewczynkę z parasolem, stojącą w kałuży, a nad który znajdują się ciężki chmury

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Urocza, dekoracyjna naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca małą dziewczynkę z parasolem, stojącą w kałuży, a nad który znajdują się ciężki chmury. Taka naklejka będzie wspaniałą dekoracja do pokoju Twojej córki. Udekoruj ściany w pokoju dziecka wyjątkową naklejką zaprojektowaną przez rysowników Tenstickers. 

Zamawiane wymiary, są to wymiary jednego arkusza ze wszystkimi naklejkami (zawierają postać dziewczynki w kałuży oraz pięć chmurek). Warto o tym pamiętać podczas składania zamówienia.

Nasze dekoracyjne naklejki na ścianę są wykonane z dokładnością i precyzją z materiału winylowego. Naklejki są dostępne w różnych rozmiarach co sprawia, że każdy może dopasować je do swoich potrzeb. Co więcej, gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię bez żadnych bąbelków powietrza. 


...

Informacja o Naklejka na ścianę dziewczynka z chmurami