Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę globus z flagami

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka na ścianę globus z flagami. Naklejka na ścianę w formie kuli ziemskiej, którą tworzą narodowe barwy różnych krajów. Ciekawy pomysł na dekorację Twojego salonu, czy sypialni.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Wspaniała naklejka na ścianę w formie kuli ziemskiej, którą tworzą narodowe barwy różnych krajów. Naklejka przedstawia ogromną kulę ziemską, która jest zbudowana z flag różnych państw. Taka kolorowa naklejka z pewnością odmieni każde wnętrze w Twoim domu. Natomiast jeżeli pracujesz w dużej, międzynarodowej firmie i chciałbyś to jakoś pokazać, to nasza naklejka da wszystkim do zrozumienia, że pracujecie globalnie!

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranej powierzchni. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

...

Informacja o Naklejka na ścianę globus z flagami

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę globus z flagami

Ocena ogólna: 10 / 10

el 04/05/2017 o 08:34 h

Wszystko idealnie!