Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę jedyna ryba

TenStickers. Naklejka na ścianę jedyna ryba. Naklejka na ścianę z napisem Jesteś jedyną rybka w moim morzu, zabawny i romantyczny sposób na powiedzenie komuś że jest tą jedyną.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Oferujemy Państwu naklejkę z napisem 'You are the only fish on my sea' czyli po polsku oznacza to: 'Jesteś jedyną rybką w moim morzu". Napis na ścianę, który w zabawny, ale na swój sposób romantyczny sposób przekazuje nasze uczucia drugiej osobie. Jeżeli chcesz wyznać komuś, że jest dla Ciebie tą jedyną osobą na świecie, to wesprzyj się taką naklejką.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Dodatkowo wszystkie nasze naklejki są bardzo łatwe w aplikacji na każdą gładką powierzchnię oraz nie pozostawiają śladów kleju. Tenstickers oferuje również naklejki personalizowane, które są dopasowywane do potrzeb każdego, indywidualnego klienta.

Informacja o Naklejka na ścianę jedyna ryba

Numer referencyjny: A8353

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!