Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę kaktusy na różowym tle

Zniżka 15%
TenStickers. Naklejka na ścianę kaktusy na różowym tle. Naklejka ścienna, przedstawiająca różne rodzaje kaktusów na różowym tle. Dodaj trochę kolorów do dowolnego pomieszczenia w swoim domu, dzięki tej kolorowej naklejce!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Naklejka na ścianę, przedstawiająca różne rodzaje kaktusów na jasnoróżowym tle. Piękna naklejka, która nada się do każdego pomieszczenia w Twoim domu - zarówno do kuchni, jadalni, jak i sypialni czy salonu. Kaktusy to obecnie jeden z najnowszych trendów do ozdoby mieszkania, więc upewnij się, że Twój dom jest na topie! Dekoracje dostępne w różnych rozmiarach. Podobnie jak wszystkie nasze naklejki, są łatwy w stosowaniu, wyjątkowo trwałe i nie pozostawiają śladów bąbelków. Wykonane są z winylu i nie pozostawiają żadnych uszkodzeń ani pozostałości po usunięciu.

Jeśli chcesz uzyskać efekt, jak na zdjęciu, musisz wybrać odpowiednią ilość sztuk. Wszystkie naklejki będą zawierały różne ilustracje. To oznacza, że zamawiając np. osiem naklejek na każdej będzie znajdował się inny rodzaj kaktusa. Zamawiając więcej niż osiem sztuk, kaktusy na naklejkach zaczną się powtarzać.

...

Informacja o Naklejka na ścianę kaktusy na różowym tle