Opinie 9.9
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
Dostępnych wiele nowych projektów
Dostępne różne rodzaje dostawy!
Login
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
0

Naklejka na ścianę kameleon

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka na ścianę kameleon. Zabawna naklejka na ścianę przedstawiająca kameleona wyciągającego swój długi język i wyglądający jakby był w trakcie polowania.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Kolor

Zabawna naklejka na ścianę przedstawiająca kameleona wyciągającego swój długi język i wyglądający jakby był w trakcie polowania. Kameleon na którego grzbiecie znajdziecie esy floresy oraz figury geometryczne, może odmienić każdy pokój w Twoim domu. Nadaj nowego klimatu w swoim salonie, sypialni czy kuchni, przyklejając wzór sympatycznego kameleona, który jest dostępny w ponad 40 kolorach więc każdy może dostosować wzór do swoich potrzeb. 

Nasze naklejki na ścianę są bardzo łatwe do przyklejenie na wszystkie, gładkie powierzchnie: meble, ściany, szyby czy samochody. Naszymi produktami możesz odmienić wnętrze swojego mieszkania w kilka chwil i wprowadzić nową atmosferę do swoich wnętrz. 

...

Informacja o Naklejka na ścianę kameleon

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę kameleon

Ocena ogólna: 8 / 10

el 25/05/2016 o 14:14 h

Zamówienie zrealizowano niezwłocznie, a biorąc pod uwagę, że dostawa była z zagranicy, naklejki przyszły niespodziewanie szybko, szybciej niż od innego producenta w Polsce... Naklejki przesłane zgodnie z zamówieniem, a że wybór jest bardzo duży i jest z czego wybierać, każdy znajdzie coś dla siebie, a to cieszy tym bardziej... W porównaniu do produktów innych producentów (niestety z Polski) nie było problemów z odklejaniem od papieru ochronnego i foli transportowej i praca z naklejaniem poszła mi bardzo sprawnie - nawet z naklejką w dużym rozmiarze - 2m. Generalnie z jakości naklejki jestem bardzo zadowolona. Szkoda tylko, że szpachelkę oferują odpłatnie zamiast dodać w gratisie, tym bardziej, że jest to jedynie kawałek plastiku, który można zastąpić zwykłą plastikową kartą bankomatową/ upominkową itp... (za to obniżam ocenę) - nie polecam zakupu tej szpachelki.

Udekoruj dom świątecznymi naklejkami

Ekskluzywne naklejki świąteczne do dekoracji domu lub wystawy okiennej.