Opinie 9.9
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka na ścianę kameleon

Naklejka na ścianę kameleon
Zniżka 12%

Zabawna naklejka na ścianę przedstawiająca kameleona wyciągającego swój długi język i wyglądający jakby był w trakcie polowania. Kameleon na którego grzbiecie znajdziecie esy floresy oraz figury geometryczne, może odmienić każdy pokój w Twoim domu. Nadaj nowego klimatu w swoim salonie, sypialni czy kuchni, przyklejając wzór sympatycznego kameleona, który jest dostępny w ponad 40 kolorach więc każdy może dostosować wzór do swoich potrzeb. 

Nasze naklejki na ścianę są bardzo łatwe do przyklejenie na wszystkie, gładkie powierzchnie: meble, ściany, szyby czy samochody. Naszymi produktami możesz odmienić wnętrze swojego mieszkania w kilka chwil i wprowadzić nową atmosferę do swoich wnętrz. 

WISHLIST

Wybierz wymiar (szerokość x wysokość)

Środki niestandardowe

Orientacja

Wybierz kolor

18.50

Naklejki na zamówienie

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

Informacja o Naklejka na ścianę kameleon

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę kameleon

Ocena ogólna: 8 / 10

el 25/05/2016 o 14:14 h

Zamówienie zrealizowano niezwłocznie, a biorąc pod uwagę, że dostawa była z zagranicy, naklejki przyszły niespodziewanie szybko, szybciej niż od innego producenta w Polsce... Naklejki przesłane zgodnie z zamówieniem, a że wybór jest bardzo duży i jest z czego wybierać, każdy znajdzie coś dla siebie, a to cieszy tym bardziej... W porównaniu do produktów innych producentów (niestety z Polski) nie było problemów z odklejaniem od papieru ochronnego i foli transportowej i praca z naklejaniem poszła mi bardzo sprawnie - nawet z naklejką w dużym rozmiarze - 2m. Generalnie z jakości naklejki jestem bardzo zadowolona. Szkoda tylko, że szpachelkę oferują odpłatnie zamiast dodać w gratisie, tym bardziej, że jest to jedynie kawałek plastiku, który można zastąpić zwykłą plastikową kartą bankomatową/ upominkową itp... (za to obniżam ocenę) - nie polecam zakupu tej szpachelki.