Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na ścianę każda historia miłosna

TenStickers. Naklejka na ścianę każda historia miłosna. Wspaniała naklejka na ścianę z napisem, która wprowadzi romantyczną atmosferę i odmieni Twoją sypialnie!
TenStickers. Naklejka na ścianę każda historia miłosna. Wspaniała naklejka na ścianę z napisem, która wprowadzi romantyczną atmosferę i odmieni Twoją sypialnie!

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Wspaniała naklejka na ścianę, która wprowadzi romantyczną atmosferę i odmieni Twoją sypialnie! Naklejka przedstawia napis: Every love story is beautiful but our is my favourite, co po polsku oznacza: Każda historia miłosna jest piękna, ale nasza jest moją ulubioną! Jeżeli chcesz pokazać swojej ukochanej osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy, to koniecznie ozdób swoje mieszkanie właśnie taka naklejką!

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i w ponad 40 różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki specjalnemu zabezpieczeniu, aplikacja naklejki jest dziecinnie prosta i poradzi sobie z nią każdy. Co więcej, gwarantujemy, że podczas aplikacji nie powstają żadne pęcherzyki powietrza ani ślady kleju. 

Informacja o Naklejka na ścianę każda historia miłosna

Numer referencyjny: A8638

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!