Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka na ścianę klawiatura pianino

TenStickers. Naklejka na ścianę klawiatura pianino. Genialna naklejka na ścianę imitująca klawiaturę pianina. Oryginalny pomysł na szybką zmianę każdego wnętrza.

Genialna naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca klawiaturę pianina. Jeżeli Twoje dziecko jest bardzo muzykalne i chce lub lubi uczyć się grać na pianinie to nasza naklejka będzie idealna ozdobą do pokoju takiego dziecka. Co więcej nasza naklejka może też zdobić wszystkie sale do rytmiki czy sale muzyczne. Zastosowań takiej naklejki jest naprawdę dużo i tylko własna wyobraźnia nas ogranicza.

Nasze naklejki na ścianę są do kupienia w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy może kupić naklejkę w pasującym rozmiarze. Gwarantujemy Państwu bardzo łatwą aplikację naklejki na ścianę lub inną powierzchnię o gładkiej powłoce. Nasze naklejki nie pozostawiają śladów kleju ani też bąbelków powietrza. 

TenStickers. Naklejka na ścianę klawiatura pianino. Genialna naklejka na ścianę imitująca klawiaturę pianina. Oryginalny pomysł na szybką zmianę każdego wnętrza.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę klawiatura pianino

Ocena ogólna: 10 / 10

el 08/08/2020 o 10:42 h

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!