Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka na ścianę kobieta Egon Schiele

Zniżka 10%
TenStickers. Naklejka na ścianę kobieta Egon Schiele. Dekoracyjna naklejka na ścianę przedstawiająca nagą kobietę, która jest inspirowana obrazem Egona Schiele.

Przekształć ściany swojego domu w muzeum sztuki i przyklej naklejkę przedstawiającą dzieło austriackiego artysty. Egon Schiele specjalizował się w ekspresyjnych aktach, a jego sztuka były inspirowana czasami secesyjnymi. 
Jeżeli jesteś fanem sztuki współczesnej i ekspresyjnych obrazów tego artysty, to jest to naklejka na ścianę idealna dla Ciebie. 

Nasze naklejki na ścianę są wykonane z wysokiej jakości winylu. Wszystkie produkty są dostępne w różnych rozmiarach i w wielu wersjach kolorystycznych. Dodatkowo, gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię. Podczas naklejania nie powstają żadne pęcherzyki powietrza pod powierzchnią naklejki ani ślady kleju na ścianie. 

TenStickers. Naklejka na ścianę kobieta Egon Schiele. Dekoracyjna naklejka na ścianę przedstawiająca nagą kobietę, która jest inspirowana obrazem Egona Schiele.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka na ścianę kobieta Egon Schiele

Numer referencyjny: A8466

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!