Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę Koń stojący dęba

TenStickers. Naklejka na ścianę Koń stojący dęba. Naklejka z koniem stojącym dęba. Myślisz o zmianie wystroju wnętrz? Wykorzystaj naklejki na ścianę do przedpokoju i zrób to w tani i szybki sposób!
 

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka koń stojący dęba. Myślisz jak odświeżyć wnętrze domu? Uwielbiasz konie? Nie musisz robić dużego remontu, aby oryginalnie i szybko odmienić wnętrze salonu! Naklejki na ścianę konie to wyjątkowo prosty i oryginalny sposób na dekorację na przykład klatki schodowej w domu. Te naklejki konie na ścianę przedstawiają dumnego konia w pozycji stojącej na dwóch kopytach. Są to także naklejki na ścianę zwierzęta. Sprawdzą się również cudownie jako naklejki do przedpokoju. Nasza winylowa okleina na ścianę jest zrobiona z wytrzymałego winylu, dlatego nie musisz się martwić o jej zniszczenie. Naklejki stojący koń są idealne na gładkie powierzchnie, łatwe w aplikacji, można je łatwo usunąć i są dostępne w różnych rozmiarach.

Informacja o Naklejka na ścianę Koń stojący dęba

Numer referencyjny: A15654

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!