Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę sylwetka Lecący skoczek narciarski

TenStickers. Naklejka na ścianę sylwetka Lecący skoczek narciarski. Marzysz o oryginalnej dekoracji ściennej dla dziecka? Naklejki dla dzieci skoki narciarskie to ciekawy pomysł, aby oryginalnie ozdobić pokój dziecięcy

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Marzysz o oryginalnej dekoracji ściennej dla dziecka? Naklejki na ścianę dla dzieci to ciekawy pomysł, aby ozdobić pokój dziecięcy! Naklejki na ścianę do pokoju dziecka w oryginalnych wzorach są teraz dostępne w naszym katalogu! Naklejka skoczek narciarski to jeden z naszych licznych projektów. Nalepka ze skoczkiem narciarskim przedstawia lecącego sportowca. Naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego z motywem skoki narciarskie to również świetny pomysł, aby pamiętać o wspaniałym skoczku jakim jest Kamil Stoch i uczyć dzieci zamiłowania do sportu. Nasze naklejki skoki narciarskie są nieszkodliwe dla otoczenia oraz łatwe w aplikacji czy też w usunięciu. Są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

Informacja o Naklejka na ścianę sylwetka Lecący skoczek narciarski

Numer referencyjny: A14532

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!