Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka na ścianę mapa świata ciepłe kolory

TenStickers. Naklejka na ścianę mapa świata ciepłe kolory. Naklejka na ścianę przedstawiająca mapę świata w ciepłych odcieniach żółtego, pomarańczowego i zielonego.

Fantastyczna mapa świata, która wygląda jakby została namalowana akwarelami w ciepłych barwach. Taka naklejka na ścianę odmieni i ociepli Twoje mieszkanie w kilka chwil. Jeżeli szukasz naklejki na ścianę z mapą świata, lecz w oryginalnych kolorach, to taka naklejka będzie idealnie pasować do twoich preferencji. Możesz przykleić ją w swoim mieszkaniu lub w swoim biurze, dzięki czemu ożywisz atmosferę w pracy. 

Naklejki na ścianę od Tenstickers są wykonane z wysokiej jakości winylu co sprawia, że mają długą trwałość materiału oraz koloru. Co więcej, gwarantujemy Państwu bardzo łatwą aplikację naklejek na wszystkich, gładkich powierzchniach. Podczas przyklejania nie powstają żadne bąbelki powietrza, a na ścianie nie ma żadnych śladów kleju.

TenStickers. Naklejka na ścianę mapa świata ciepłe kolory. Naklejka na ścianę przedstawiająca mapę świata w ciepłych odcieniach żółtego, pomarańczowego i zielonego.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka na ścianę mapa świata ciepłe kolory

Numer referencyjny: A8488

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!