Opinie 9.9
Darmowa przesyłka od 145zł
Naklejki o wysokiej jakości
Personalizowane Naklejki
Ponad 7.100 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
Dostępnych wiele nowych projektów
Dostępne różne rodzaje dostawy!
Login
Darmowa przesyłka od 145zł
Naklejki o wysokiej jakości
Personalizowane Naklejki
Ponad 7.100 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
0

Naklejka na ścianę miarka latarnia

Zniżka 10%
TenStickers. Naklejka na ścianę miarka latarnia. Naklejka na ścianę dla dziecka będąca miarką w formie latarni morskiej, dzięki której możesz śledzić jak szybko rosną Twoje dzieci.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Naklejka na ścianę dla dziecka będąca miarką w formie latarni morskiej będzie oryginalnym pomysłem na kontrolowanie wzrostu Twojej rodziny. Naklejka nie tylko w oryginalny sposób ozdobi pokój dziecka, ale też sprawdzi się jako praktyczna miarka, dzięki której możesz śledzić jak szybko rosną Twoje pociechy.

Udekoruj pokój dziecka lub miejsce jego zabaw w prosty i szybki sposób pobudzając jego fantazję i wprowadzając wyjątkowy nastrój.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranej powierzchni. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl
*Zaleca się umieszczenie naklejki 10 cm od podłogi w celu uniknięcia pomarszczeń.

...

Informacja o Naklejka na ścianę miarka latarnia