Opinie 9.9
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka na ścianę miłość i gotowanie

Zniżka 5%
Naklejka na ścianę miłość i gotowanie
Wymiary (szerokość x wysokość)
Kolor

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

Oryginalna dekoracja na ścianę do kuchni . Uroczy obrazek przedstawiający dziewczynę siedzącą w garnku, w którym gotuje się jedzenie pełne miłości, w kilka prostych chwil nada Twojej kuchni niepowtarzalnego uroku. Naklejka idealnie sprawdzi się zarówno na ścianach i meblach jak i lodówce.

Dzięki wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym technologiom wykorzystanym przy produkcji ozdoby, naklejka świetnie sprawdzi się w kuchennych wnętrzach, gdzie powierzchnie często narażone są na działanie wody.Dekoracja doskonale sprawdzi się w każdej restauracji.Świetnie będzie się aplikowała na każdej powierzchni płaskiej.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

Informacja o Naklejka na ścianę miłość i gotowanie