Opinie
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka na ścianę miłość i gotowanie

Naklejka na ścianę miłość i gotowanie

Oryginalna dekoracja na ścianę do kuchni zaprojektowana przez hiszpańską artystkę DEIA. Uroczy obrazek przedstawiający dziewczynę siedzącą w garnku, w którym gotuje się jedzenie pełne miłości, w kilka prostych chwil nada Twojej kuchni niepowtarzalnego uroku. Naklejka idealnie sprawdzi się zarówno na ścianach i meblach jak i lodówce.

Dzięki wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym technologiom wykorzystanym przy produkcji ozdoby, naklejka świetnie sprawdzi się w kuchennych wnętrzach, gdzie powierzchnie często narażone są na działanie wody.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

Wybierz wymiar (szerokość x wysokość)

Orientacja

Wybierz kolor

29.00

Naklejki na zamówienie

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

ss

ss

Informacja o Naklejka na ścianę miłość i gotowanie