Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na ścianę most Brookliński

TenStickers. Naklejka na ścianę most Brookliński. Spektakularna naklejka na ścianę przedstawiająca widok na oświetlony Brooklyn Bridge nocą.  Stwórz niepowtarzalną atmosferę w Twoim pokoju.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Spektakularna naklejka na ścianę przedstawiająca widok na oświetlony Brooklyn Bridge nocą. Jeden z najsłynniejszych mostów na świecie znajdujący się w mieście, które nigdy nie śpi. Dekoracja idealna dla wielbicieli Nowego Jorku oraz wszystkich, którym podobają się nocne pejzaże. 

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!