Opinie 9.9
Darmowa przesyłka od 145zł
Naklejki o wysokiej jakości
Personalizowane Naklejki
Ponad 7.100 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
Dostępnych wiele nowych projektów
Dostępne różne rodzaje dostawy!
Login
Darmowa przesyłka od 145zł
Naklejki o wysokiej jakości
Personalizowane Naklejki
Ponad 7.100 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
0

Naklejka na ścianę natural love

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka na ścianę natural love. Oryginalna naklejka na ścianę przedstawiająca sympatyczny rysunek. Wyjątkowa dekoracja pustych ścian.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Wyjątkowo urocza naklejka na ścianę. Wzór przedstawiający uśmiechnięte stokrotki z powodzeniem ozdobi ściany dowolnie wybranego przez Ciebie pomieszczenia. 

Unikalna dekoracja to prosty sposób, aby w kilka chwil nadać Twojemu domowi wyjątkowego charakteru i móc cieszyć się pięknymi wnętrzami. Wprowadż trochę wiosny do swojego mieszkania.Grafika doskonale będzie się aplikowała na każdej powierzchni płaskiej.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl . Dekoracja jest łatwa w aplikacji i również z łatwością można ją usunąć.

...

Naklejki ścienne Halloween

Cukierek albo psikus? Naklejki ścienne nawiązujące do święta Halloween do Twojego domu lub miejsca pracy.