Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na laptopa Galaktyka

TenStickers. Naklejka na laptopa Galaktyka. Kosmiczna naklejka Galaktyka na touchpad sprawdzi się świetnie Na Twoim laptopie.  Zastosuj nasze naklejki na touchpad I zaskocz wszystkich.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejka Galaktyka na touchpad dla twojego laptopa. Jeśli chcesz ozdobić twojego laptopa w oryginalny i nieszablonowy sposób sprawdź nasze niezwykłe naklejki na laptopa z kosmicznym motywem. Kosmiczne naklejki na laptopa sprawdzą się świetnie na każdym urządzeniu i z pewnością zaskoczą twoich przyjaciół i bliskich. Naklejki na panel dotykowy w laptopie galaktyka nie przeszkadzają w korzystaniu z touchpada, więc mogą być zastosowane w tym miejscu bez żadnego problemu.Sprawdź nasze kosmiczne naklejki na trackpad które są bardzo łatwe w aplikacji i z pewnością nie pozostawia śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu. Stickery na laptopa są dostępne w wielu różnych rozmiarach.


Informacja o Naklejka na laptopa Galaktyka

Numer referencyjny: A15807

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!