Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na laptopa Różowa galaktyka

TenStickers. Naklejka na laptopa Różowa galaktyka. Kosmiczna naklejka na touchpad sprawdzi się świetnie Na Twoim laptopie a także jako były idealny pomysł na prezent dla bliskiej ci osoby.
TenStickers. Naklejka na laptopa Różowa galaktyka. Kosmiczna naklejka na touchpad sprawdzi się świetnie Na Twoim laptopie a także jako były idealny pomysł na prezent dla bliskiej ci osoby.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Niepowtarzalna naklejka na touchpad Galaktyka w kolorze różowym. Jeśli chcesz ozdobić twojego laptopa zwykle oryginalne i nieszablonowy sposób sprawdź katalog naszych naklejek na panel dotykowy w laptopie, a na pewno znajdziesz różowe naklejki na touchpad które przypadną ci do gustu. Ta naklejka na panel dotykowy w laptopie przedstawia kosmos, a dokładnie jedną z galaktyk ciepłym w różowym kolorze. Naklejki na touchpad kosmos są wykonane z wytrzymałego winylu który jest odporny na ścieranie jest łatwy w aplikacji oraz naklejki na laptopa. Nie pozostawiają śladów kleju na powierzchni po ich usunięciu. Kosmiczne naklejki na trackpad są w wielu rozmiarach i mogą być zastosowane wszelkiego rodzaju i płaskiej powierzchni. nie powodują problemów w korzystaniu z panelu dotykowego w laptopie.


Informacja o Naklejka na laptopa Różowa galaktyka

Numer referencyjny: A15799

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!