Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka na laptopa Wschodzące słońce

TenStickers. Naklejka na laptopa Wschodzące słońce. Naklejka z wschodzącym słońcem w kosmosie jako idealna dekoracja na touchpad w twoim laptopie.  Świetny pomysł na prezent.

Naklejka wschodzące słońce w kosmosie. Sprawdź nasze kosmiczne naklejki na laptopa i wybierz coś dla siebie na przykład do dekoracji panelu dotykowego w twoim laptopie. Ta naklejka przedstawia wschód słońca powyżej ziemi z perspektywy kosmosu. Jeśli chcesz udekorować laptopa w oryginalny sposób i zaskoczyć dekoracjami swoich znajomych, sprawdź katalog naszych naklejek na touchpad w laptopie a na pewno znajdziesz wzór odpowiedni dla siebie, który wpasuje się idealnie do twojego urządzenia. Naklejka na touchpad wschodzące słońce w kosmosie to również idealny prezent na pomysł dla bliskiej ci osoby. Naklejki na trackpad z motywem kosmosu sprawdzą się świetnie na panelu dotykowym, gdyż nie utrudniają one korzystanie z laptopa są łatwe w aplikacji i nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu.


TenStickers. Naklejka na laptopa Wschodzące słońce. Naklejka z wschodzącym słońcem w kosmosie jako idealna dekoracja na touchpad w twoim laptopie.  Świetny pomysł na prezent.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Informacja o Naklejka na laptopa Wschodzące słońce

Numer referencyjny: A15797

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!