Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę Nie poddawaj się

TenStickers. Naklejka na ścianę Nie poddawaj się. Dekoracyjna naklejka na ścianę z napisem nigdy, przenigdy się nie poddawaj! Naklejka, która stanie się Twoją codzienną motywacja do działania.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Dekoracyjna naklejka na ścianę z napisem Never, never, never give up co po polsku oznacza nigdy, nigdy, nigdy nie poddawaj się! Fantastyczny wzór motywacyjny do przyklejenia na ścianę lub inną, gładką powierzchnię. Jeżeli potrzebujesz motywacji lub wiesz, że ktoś z Twoich bliskich przyjaciół przechodzi teraz ciężki okres to koniecznie sprezentuj mu taka naklejkę dzięki której, przypomnisz mu, aby nigdy się nie poddawał.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i prawie 50 kolorach, dzięki czemu  łatwo dopasujesz wzór do kolorów panujących w Twoim mieszkaniu. Co więcej, gwarantujemy Państwu bardzo łatwą aplikację na każdej, gładkiej powierzchni bez żadnych bąbelków powietrza czy śladów kleju. 

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę Nie poddawaj się

Ocena ogólna: 8 / 10

el 08/03/2017 o 16:39 h

Oferta bardzo bogata jest z czego wybierać. Samo zamówienie przebiegło szybko i sprawnie. Jednak długo trwało dostarczenie paczki co jest na minus. Również fakt iż nie mam żadnych wiadomości gdzie znajduje się paczka z przesyłką.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!