Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę do garażu Miejsce prywatne

TenStickers. Naklejka na ścianę do garażu Miejsce prywatne. Ostrzegawcza naklejka mówiąca o zakazie parkowania na prywatnym miejscu. Sprawdź nasze naklejki ikony i oznaczenia. Stwórz swój wymarzony projekt!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki informacyjne na drzwi garażu to doskonały sposób na łatwe i szybkie zasygnalizowanie osobom w otoczeniu o panujących na danym obszarze zasadach. Sprawdź nasze niezwykle użyteczne naklejki napisy z tekstem informacyjnym "Zakaz parkowania - miejsce prywatne". Naklejka przedstawia wymieniony tekst na biało czerwonym tle z białym i czarnym napisem. Nasze naklejki znaki zakazu to świetny pomysł, aby umieścić jej na bramie przed wyjazdem i poinformować innych kierowców o zakazie parkowania. Naklejka ostrzegawcza jest wykonana z wytrzymałego winylu i nadaje się na każdą płaską powierzchnię. Nasze nalepki informacyjne są dostępne w różnych rozmiarach.

Informacja o Naklejka na ścianę do garażu Miejsce prywatne

Numer referencyjny: A15145

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!