Opinie 9.9
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka na ścianę serce z owocami

Naklejka na ścianę serce z owocami

Apetyczna naklejka na ścianę do kuchni, na której znajdują się różne owoce, takie jak ananas, brzoskwinia czy gruszka, układające się w kształt serca. Kolorowa dekoracja świetnie sprawdzi się w każdej kuchni, do której często zaglądają wielbiciele soczystych owoców. Ozdobna naklejka ścienna w kilka chwil ożywi Twoją kuchnię i nada jej niepowtarzalnego charakteru.

Dzięki wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym technologiom wykorzystanym przy produkcji ozdoby, naklejka świetnie sprawdzi się w kuchennych wnętrzach, gdzie powierzchnie często narażone są na działanie wody.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

WISHLIST

Wybierz wymiar (szerokość x wysokość)

Środki niestandardowe

Orientacja

36.99

Naklejki na zamówienie

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

Informacja o Naklejka na ścianę serce z owocami

Numer referencyjny: A3990

Styl naklejki:
Naklejki Rysunki

Format:
Nieokreślony

Dla kogo:
Dorośli

Ilość osób:
Bez osób