Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę seria reniferów

TenStickers. Naklejka na ścianę seria reniferów. Naklejka ścienna, przedstawiająca serię reniferów w złotych kolorach. Jeśli nie możesz się doczekać świąt, ta naklejka zdecydowanie powinna znaleźć się na ścianach w Twoim domu! Nasi graficy pomogą Ci z projektem!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejka na ścianę, przedstawiająca serię reniferów, która idealnie nada się do ozdoby Twojego domu na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Ilość reniferów zależy od długości naklejki, jaką wybierzesz! Dekoracja jest matowa, nie brokatowa, jak mogłoby się wydawać na zdjęciu, dając delikatny i nowoczesny efekt wystroju mieszkania. Idealna naklejka na ściany pokoju dziecięcego, żeby Twoje dzieci były jeszcze bardziej podekscytowane na nadchodzące święta!

Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach. Podobnie jak wszystkie nasze naklejki, jest łatwy w stosowaniu, wyjątkowo trwały i nie pozostawia śladów bąbelków. Jest wykonany z winylu i nie pozostawia żadnych uszkodzeń ani pozostałości po usunięciu.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!