Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę skater

TenStickers. Naklejka na ścianę skater. Naklejka dekoracyjna dla młodzieży przedstawiająca chłopaka praktykującego skateboard. Oryginalny pomysł na zmianę wnętrza pokoju.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Dekoracyjne naklejki na ścianę dla młodzieży, a w szczególności dla wszystkich miłośników jazdy na deskorolce. Wzór przedstawia postać skatera podczas skoku z deskorolką. Jeżeli należysz do tej grupy społecznej i bardzo się z nią utożsamiasz, to taka naklejka będzie idealna dla Ciebie. Możesz nią ozdobić swój pokój lub nawet salon w swoim mieszkaniu! Bądź oryginalny i pokaż swoje pasje za pomocą naszej naklejki na ścianę!

Gwarantujemy bardzo prostą aplikację naklejki na wszystkie, gładkie powierzchnie, nie tylko na ściany! Podczas naklejania nie powstają żadne pęcherzyki powietrza, a na ścianie nie zostają żadne ślady kleju. Wybierz rozmiar oraz kolor z ponad 40 rożnych odcieni kolorystycznych. 

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!