Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę słonie Afryka

TenStickers. Naklejka na ścianę słonie Afryka. Naklejka na ścianę przedstawiająca kontur typowego drzewa afrykańskiego i dwóch słoni, matkę ze swoim młodym. Oryginalny pomysł na dekorację pokoju.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Wspaniała naklejka na ścianę nawiązująca do afrykańskiej natury. Wzór przedstawia ogromne drzewo, rodzinę słoni oraz dwa, lecące nad nimi ptaki. majestatyczny widok, który z łatwością odmieni wnętrze każdego pokoju w Twoim domu czy też w biurze. Jeżeli jesteś miłośnikiem Afryki lub słoni i morzysz, aby odrobina czarnego lądu była częścią Twojego domu, to dzięki naszej naklejce z pewnością uda Ci się wprowadzić właśnie taką atmosferę! 

Taką naklejkę możesz zamówić w różnych rozmiarach i w ponad 40 różnych odcieniach co sprawia, że możesz dopasować wzór idealnie do swoich potrzeb. Nasze naklejki na ścianę są bardzo łatwe w aplikacji na wszystkie, gładkie powierzchnie bez pęcherzyków powietrza czy też śladów kleju. 

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!