Opinie 9.9
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka na ścianę Sweet Dreams

Zniżka 12%
Naklejka na ścianę Sweet Dreams
Wymiary (szerokość x wysokość)

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

Oryginalna dekoracja na ścianę do sypialni lub pokoju dziewczęcego.Dekoracja na różowym tle przedstawia tekst Sweet Dreams (Słodkich Snów). Naklejka idealnie będzie się aplikowała na każdej powierzchni płaskiej.

Dzięki wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym technologiom wykorzystanym przy produkcji ozdoby, naklejka świetnie sprawdzi się w kuchennych wnętrzach, gdzie powierzchnie często narażone są na działanie wody.Ilustracja doskonale będzie się aplikowała na każdej powierzchni płaskiej.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.Grafika jest łatwa w aplikacji i również z łatwością można ją usunąć.

Informacja o Naklejka na ścianę Sweet Dreams