Opinie
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka na ścianę Sweet Dreams

Naklejka na ścianę Sweet Dreams
Zniżka 12%

Oryginalna dekoracja na ścianę do sypialni lub pokoju dziewczęcego.Dekoracja na różowym tle przedstawia tekst Sweet Dreams (Słodkich Snów). Naklejka idealnie będzie się aplikowała na każdej powierzchni płaskiej.

Dzięki wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym technologiom wykorzystanym przy produkcji ozdoby, naklejka świetnie sprawdzi się w kuchennych wnętrzach, gdzie powierzchnie często narażone są na działanie wody.Ilustracja doskonale będzie się aplikowała na każdej powierzchni płaskiej.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.Grafika jest łatwa w aplikacji i również z łatwością można ją usunąć.

WISHLIST

Wybierz wymiar (szerokość x wysokość)

Środki niestandardowe

5.50

Naklejki na zamówienie

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

Informacja o Naklejka na ścianę Sweet Dreams