Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka na ścianę do jadalni Rama lustra

TenStickers. Naklejka na ścianę do jadalni Rama lustra. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca klasyczną ramę. W oryginalny sposób ozdobisz puste ściany. Ponad 50 dostępnych kolorów!

Naklejka na ścianę w kształcie ozdobnej ramy na obrazy. Dekoracja jest idealnym pomysłem na zapełnienie pustych ścian. W oryginalny sposób urozmaici wygląd Twoich wnętrz.

Ramę możesz umieścić na pustej ścianie albo oprawić nią plakat lub zdjęcie, które już znajduje się na Twojej ścianie. Ozdobna rama może też być świetnym pomysłem na udekorowanie restauracji lub salonu kosmetycznego - teraz możesz oprawić listę usług, cennik lub menu!

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do swoich wnętrz. 

Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

TenStickers. Naklejka na ścianę do jadalni Rama lustra. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca klasyczną ramę. W oryginalny sposób ozdobisz puste ściany. Ponad 50 dostępnych kolorów!

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka na ścianę do jadalni Rama lustra

Numer referencyjny: A6209

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!