Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na telefon Huawei Rekiny

TenStickers. Naklejka na telefon Huawei Rekiny. Nieszablonowe naklejki na telefon Huawei i na smartfony innych producentów. Zaskocz znajomych oryginalnymi ozdobami na tył telefonu z rekinami.

 

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Rekiny naklejki na telefon Huawei to niezwykły pomysł na spersonalizowanie urządzenia, które towarzyszy Ci każdego dnia i w wielu codziennych sytuacjach. Sprawdź nasze różne motywy na telefon Huawei, które nadają się także na smartfony innych producentów. Skórki na telefon Huawei rekiny są wykonane z najwyższej jakości winylu, są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu z telefonu. Zobacz nasze oryginalne naklejki rekiny na telefon i wybierz coś dla siebie. Ta kolorowa ozdoba na telefon Huawei sprawdzi się świetnie na telefonie nastolatków. Naklejka na tył telefonu Huawei przedstawia trzy krążące rekiny szukające pożywienia. Odmień swój smartfon stosując nasze naklejki ryby na telefon Huawei. Są dostępne w wielu rozmiarach.

Informacja o Naklejka na telefon Huawei Rekiny

Numer referencyjny: A15529

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!