Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę szara mapa świata

TenStickers. Naklejka na ścianę szara mapa świata. Elegancka i oryginalna naklejka na ścianę przedstawiająca mapę świata w odcieniach szarości. Stwórz swój wymarzony projekt!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Oryginalna naklejka na ścianę, która przedstawia mapę świata w czarnych, białych i szarych barwach. Wzór wygląda jakby został stworzony z origami, co jeszcze bardziej potęguje jego oryginalność. Jeżeli szukasz nietypowej dekoracji do swojego mieszkania, czy też biura, to nasza naklejka będzie idealna dla Ciebie. Mapa świata, która może ozdobić Twój salon, korytarz czy sypialnię już w zaledwie klika! Dzięki możliwości aplikacji naklejki na każdą, gładką powierzchnię, możesz udekorować nie tylko ściany, ale też meble czy szyby. 

Nasze naklejki na ścianę są wykonane z wysokiej jakości materiału winylowego, a ich oryginalne wzory sprawiają, że będziesz mógł się poczuć wyjątkowo w zmienionym otoczeniu. 

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!